Brother NV350SE


Brother NV350SE

Popis

Elektronický šicí stroj s LCD displejem a kolenní pákou. 294 stehů, 10 dírek, 3 znakové sady pro monogramy, odstřih nitě, kolenní páka, pevný kryt.

Cena s DPH:

18.090 Kč

OBJEDNATDetailní popis šicího stroje Brother NV35:

Speciální edice domácího šicího stroje Brother NV350SE na patchwork, quiltování i na běžné šití. Stroj je funkčně plně shodný se strojem Brother NV400, liší se pouze v počtu standardního příslušenství.

Stroj má 294 šicích programů, 3 sady znaků a 10 druhy knoflíkových dírek!!! Všechny knoflíkové dírky jsou jednokrokové. Má 10 pamětí pro uložení nejpoužívanějších šicích nastavení, nechybí ani možnost tvorby vlastních vyšívacích stehů. Kolenní páka pro snadnou obsluhu vás určitě potěší. Stejně tak jako automatický odstřih nitě a přehledný LCD displej se zobrazením nastavení typu, šířky a délky stehu. Napětí nitě nastavíte manuálně kolečkem na hlavě stroje. Volba polohování jehly ve spodní nebo horní poloze je výhodná pro šití v rozích! Díky automatickému navlékači horní nitě budete mít niť navlečenou hned. Oceníte také rychloupínací systém patek, možnost dokoupení různých dalších typů patek, které nejsou ve standardním příslušenství. Pro přehledné šití je osvětlení stroje moderními a úspornými LED diodami. Díky tlačítku START/STOP můžete šít bez pedálu. Rychlost šití regulujete sami přímo na stroji. Stroj má pevný plastový protiprachový kryt.

Ke stroji můžete dokoupit velký šicí stůl WT5, který vám rozšíří pracovní plochu a také 1/4" patku na patchwork s vodítkem, kráčející patku, patku prošívací odpruženou, patku zipovou oboustrannou, patku teflonovou, patku s otevřenou špičkou aj. Toto příslušenství ocení hlavně ti, kdo stroj používají na patchwork a quiltování.


Standardní příslušenství šicího stroje Brother NV350SE: