Brother V7


Brother V7

Popis

531 typů šicích stehů a 227 typů vyšívacích vzorů, automatický přítlak patky, extra velké rameno, ultrazvukové dotykové pero, laserové ukazovátko, vyšívací patka s LED ukazatelem

Cena s DPH:

117.390 Kč

OBJEDNATDetailní popis quiltovacího, šicího a vyšívacího stroje Brother V7:

Quiltovací, šicí a vyšívací stroj s velkým ramenem, ideální pro kreativní nadšence. Se svojí velkou vyšívací plochou 300x180 mm Vám umožní vytvářet dostatečně velké vyšívací vzory. S jeho rychlostí 1 050 stehů za minutu získáte svobodu a volnost pro tvorbu krásné výšivky rychleji, než kdy před tím. Stroj je vybaven velkoplošným barevným displejem LCD 7" s dotykovými funkcemi. Je vybaven komfortními paměťovými funkcemi, má automatický odstřih při vyšívání znaků, odstřih mezi jednotlivými znaky, USB vstup, rozsáhlé LED osvětlení celé vyšívací plochy 10", automatický navlékač nitě, nezávislé navíjení cívky spodní nitě aj. šicí a vyšívací funkce. Tento stroj vás ohromí velkým ramenem 285mm (11 1/4") ideální pro quiltování a šití velkých ploch. Dokonalé polohování jehly při vyšívání vám umožní LED ukazatel. Ideální pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je důležitá patka s horním podáváním. Součástí stroje jsou dva typy rámečků - 100x100mm a 180x300mm.


Laserové ukazovátko:

Innov-is V7 se pyšní laserovým ukazovátkem červené barvy. Nastaví vám dokonale rovnou linii na váš materiál a vy můžete šít s velkou přesností rovnou čáru až do délky 7cm. Snadno použitelný laser lze nastavit v rozsahu 14mm pomocí LCD displeje. Laserový paprsek se zobrazí přesně tam, kde ho budete potřebovat. Laserové ukazovátko je součástí standardního příslušenství stroje V7.


Ultrazvukové pero:

Novinkou je také u V7 ultrazvukové dotykové pero pro snadné umístění polohy stehu, pro přesnost délky stehu, pro přesné ukončení stehu, pro přesné umístění středu výšivky a pro přesné napojení další výšivky. Prostor pro snímání 130x200mm, přesnost snímače +- 2mm, speciální alarm oznámení potvrzení, 60-90cm dlouhý kabel. Toto pero je součástí standardního příslušenství stroje V7.


Patka s horním podáváním:

Pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je ideální horní podávání. Tato patka pomocí válečku snadno a plynule podává látku. Automatický přítlak patky se nastaví podle výšky látky. Na patce je možnost přítlak vypnout, pokud ho nechcete použít, aniž byste museli patku sundat ze stroje. Patka s horním podáváním je nezbytnou součástí při quiltování. Tato patka je součástí standardního příslušenství stroje V7.


LED ukazatel:

Tato patka s červeným bodem vám umožní přesný začátek výšivky a přesné napojení další výšivky.

Tato patka je součástí standardního příslušenství stroje V7.


Dvojitý pedál:

Tento pedál umožňuje přiřadit další funkci pro druhý pedál.

Výběr ze 4 funkcí:

Tento pedál lze dokoupit, není součástí standardního příslušenství stroje V7.


Vlastnosti quiltovacího, šicího a vyšívacího stroje Brother V7: