Janome Memory Craft 12000


Janome MC 12000

Popis

Nejmodernější šicí, vyšívací plnohodnotný vyšívací stroj s tvorbou výšivky a quiltovací stroj na který jste se všichni těšili. Janome Horizon je velký robustní stroj s prodlouženým volným ramenem, který je určen zejména pro quilting a patchwork.

Cena s DPH:

106.146 Kč

OBJEDNATDoporučení:

Prosím uvědomte si, že koupit vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskózové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech. Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání. Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpevnit dočasným lepidlem. A takto bychom mohli plynule přejít k jehlám na různé materiály, jako je pletenina s kulatou špičkou, jehly na kůži se špičkou pro výsek. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby. Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.


Vlastnosti šicího stroje Janome MC 12000:


Jaké můžete použít stehy na Janome 12000:

Precizní výšivka i když máte velké vzory!

Bez ohledu na to, že výšivka je velká, dokážete velmi snadno umístit požadované stehy tak, aby výsledný efekt byl velmi kompaktní a přesný. Velký vzor potom na velké přikrývce vypadá jako ucelený souvislý vzor a ani nepoznáte, že se skládá z více různě poskládaných vzorů a více rámečků. Jedinečný systém od Janome vám přesně popíše každý vzor.

Volné quiltování je jednodušší jak před tím!

Přesný chod motoru je to co dělá volné quiltování tak jedinečné a jednoduché. Je ale potřeba přesné nastavení stroje. Stroj automaticky zjistí sílu materiálu a zvedne vaši FMQ patku na požadovanou sílu. Ruční nastavení také není problém.

Vytvořte si svoje vlastní stehy!

Ještě nikdy nemělo Janome tento nástroj. Nyní si můžete snadno vytvořit svoje stehy ve svém počítači nebo si upravte stávající stehy a nastavit si pohyb jehly, jehla nahoře, jehla dole. Váš stroj dokáže snadno měnit a upravovat jak vaše originální stehy, tak stehy které jsou již zabudované v paměti stroje.


Standardní příslušenství: